Wideorejestratory

W Lemon Planet znajdziesz rejestratory samochodowe, które oferują wiele możliwości. Najważniejszą funkcją wideorejestratora jest rejestrowanie obrazu podczas jazdy samochodem. Pełnią one role popularnych czarnych skrzynek, które świetnie sprawdzają się po zderzeniach. Wyposażone w czujnik wstrząsów, po zderzeniu zabezpieczają nagrania, które mogą stanowić dowód w sprawie.

Szczególnie polecamy rejestratory samochodowe wyposażone w technologię wifi. Dzięki niej, możesz połączyć kamerę  z telefonem komórkowym i mieć dostęp do podglądu obrazu oraz nagrań bez konieczności wyjmowania karty microSD z urządzenia. Zarządzanie plikami oraz kamerami tego typu, umożliwiają dedykowane, bezpłatne aplikacje, które dostępne są w sklepach z aplikacjami. 

Nie mniejszym powodzeniem cieszą się kamery samochodowe z wyświetlaczem. W każdej chwili z poziomu urządzenia możesz przeglądać nagrania oraz zarządzać plikami zapisanymi na karcie, zainstalowanej w wideorejestratorze. Nie musisz martwić się o brak wolnego miejsca na nośniku, ponieważ urządzenia oferują stały zapis w pętli. Oznacza to, że w momencie wykorzystania całej pojemności karty, najstarsze pliki są nadpisywane.

Wideorejestratory oprócz swojej podstawowej funkcji, rejestracji obrazu z przodu samochodu, oferują również dodatkowe podglądy np. z kamery cofania czy kamery wewnętrznej.

Działanie kamery cofania jest bardzo proste w obsłudze. Po włączeniu biegu wstecznego na wbudowanym lub osobno zainstalowanym wyświetlaczu pojawia się obraz z tylnej kamery. Dzięki niemu manewr cofania staje się łatwiejszy, a wyświetlane pomocnicze linie parkowania niezwykle przydatne.

Na co zwrócić uwagę kupując kamerę samochodową?

  • rozdzielczość - obiektywy z większą rozdzielczością oferują lepszej jakości obraz;
  • kąt widzenia kamery - im szerszy kąt widzenia tym szerszy zasięg kamery;
  • tryb nocny - odpowiedzialny jest za dobrą jakość nagrań w nocy.

Kamery oferują również szereg dodatkowych możliwości, na które warto zwróci uwagę podczas zakupu:

  • podgląd w telefonie komórkowym -dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne pozwalają na  dostęp do rzeczywistego obrazu z kamery lub nagrań;
  • podłączenie kamery cofania lub kamery wewnętrznej monitorującej wnętrze samochodu;
  • detekcja ruchu - funkcja niezwykle przydatna na parkingu. Kamera po wykryciu ruchu rozpoczyna nagrywanie przy wyłączonym silniku.
  • G-Sensor - czujnik wstrząsów - w przypadku kolizji kamera zabezpiecza nagranie. Plik nie zostanie nadpisany innymi nagraniami.
  • rodzaj podłączenia pod zasilanie - dostępne są tradycyjne wtyczki wkładane do gniazda ładowarki samochodowej lub wtyczki przygotowane do bezpośredniego podłączenia w skrzynce na bezpieczniki.
  • podłączenie pod zewnętrzny wyświetlacz - niektóre wideorejestratory oferują możliwość podłączenia pod wyświetlacz fabrycznie wbudowany w samochodzie.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl