Głośnik bezprzewodowy wodoodporny do łazienki bluetooth C6
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Wodoodporny głośnik bezprzewodowy z radiem C6
- Wodoodporny głośnik, który pozwala na korzystanie w wilgotnych warunkach.
- Można z niego korzystać podczas deszczu, jednak nie jest zalecane jego całkowite zanurzanie w wodzie.
- Wyposażony jest w technologię Bluetooth 5.0, zapewniającą szybkie i stabilne bezprzewodowe połączenie.
- Za pomocą kabla AUX podłączysz go do swojego ulubionego odtwarzacza.
- Odtwarzaj nagrania również z karty microSD.
- Wbudowany akumulator umożliwia korzystanie z urządzenia w trybie bezprzewodowym.
- Po rozładowaniu akumulatora można korzystać z urządzenia podczas jego ładowania.
- Zarządzanie głośnikiem jest niezwykle proste, służy do tego wbudowany przyciski lub urządzenie odtwarzające.
- Radio w zakresie częstotliwości FM: 87-108mHz.
- W zestawie karabińczyk oraz przyssawka.


Idealny w wilgotnych warunkach
Głośnik wykonany jest tworzywa sztucznego odpornego na zachlapania. Membrana głośnika wykonana jest z materiału, który nie ulega uszkodzeniu w kontakcie z wodą. Posiada dodatkowe uszczelnienia wokół elementów, w które mogłaby dostać się woda, natomiast przyciski sterujące znajdują się pod specjalną gumową powłoką. Dzięki odpowiedniej konstrukcji głośnika możesz z niego korzystać w wilgotnych warunkach, takich jak łazienka, kajaki, czy wędrówki podczas deszczu. Pamiętaj jednak, że głośnik nie może zostać zanurzony w wodzie, może to wpłynąć na jego użytkowanie.
Zabierz go ze sobą w podróż
Głośnik C6 to kompaktowe urządzenie, które jest idealny do zabrania ze sobą w podróż. Jego wymiary to zaledwie 9,4 x 8,6 x 3,3 cm, a waga wynosi 152 g. Możesz go zabrać na plażę, basen, jezioro, na łódź czy wakacyjny piknik w plenerze. Posiada wbudowany akumulator, który wystarczy na kilka godzin odtwarzania muzyki.
Radio FM
Idealna opcja dla osób, które lubią słuchać radia lub potrzebują łatwego dostępu do informacji. W głośniku zaprogramujesz swoje ulubione stacje radiowe i włączysz je w zaledwie kilka sekund.
Własne zasilanie
Urządzenie jest zasilane wbudowaną baterią litowo-jonową o pojemności 1200mAh, która oferuje do kilku godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Głośnik można ładować za pomocą kabla microUSB, który znajduje się w zestawie.
Karabińczyk i przyssawka
Głośnik wyposażony jest w dwa dodatkowe elementy umożliwiające korzystanie z niego w różnych warunkach. Przyssawkach dzięki której przyczepisz głośnik do płaskich powierzchni, np. kafelki w łazience oraz karabińczyk za pomocą którego, przyczepisz głośnik w wybrane miejsce. Oba wspomniane elementy możesz odczepić od głośnika, jeśli nie chcesz z nich korzystać.


Łatwe sterowanie
Możesz sterować głośnikiem wykorzystując do tego wbudowany panel sterujący lub zarządzać nagraniami z poziomu sparowanego urządzenia. Za pomocą panelu ustawisz najważniejsze funkcje:
- włączanie / wyłączanie odtwarzania.
- zmniejszanie / zwiększanie głośności.
- następny / poprzedni utwór.
- wyłączenie / włączenie urządzenia.
- ustawienie stacji radiowych
- odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych


Zestaw zawiera
- głośnik C6
- przyssawka
- karabińczyk
- kabel microUSB
- instrukcja obsługi
Dostępne kolory:
- czarny
- pomarańczowy
- czerwony
- szary
- biały
- Wymiary głośnika: 9,4 x 8,6 x 3,3 cm


Dane techniczne
| Typ urządzenia: | Głośnik bezprzewodowy |
| Model: | C6 |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary: | 9,4 x 8,6 x 3,3 cm |
| Moc: | 5W |
| Rodzaj połączenia | Bluetooth |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów |
| Radio: | TAK |
| Mikrofon w zestawie: | TAK |
| Wejście AUX: | TAK |
| Slot na kartę microSD | TAK |
| Wejście USB: | NIE |
| Obsługiwane formaty: | mp3 |
| Wbudowana bateria: | TAK |
| Pojemność baterii: | 500 mah |
| Kolor: | Czarny |