Klawiatury, myszki

Komputer to nie tylko narzędzie pracy, ale też miejsce fascynujących rozgrywek. By jednak były one w pełni komfortowe, warto zadbać o odpowiednie akcesoria. Z pomocą przychodzą oferowane przez nas myszki i klawiatury dla graczy – przewodowe i bezprzewodowe. Zapewnią one maksymalną precyzję i wygodę, co jest niezbędne podczas wielogodzinnego grania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami gamingowymi.

Myszki gamingowe w sklepie Lemon Planet

Podstawowe wyposażenie każdego komputera gracza stanowi dobra myszka gamingowa przewodowa lub bezprzewodowa. To niepozorny gadżet, który jest niezbędny podczas gry. Dostępne w tej kategorii modele mają specjalnie wyprofilowany kształt, dzięki czemu zapewniają odpowiednie ułożenie dłoni i zmniejszają ryzyko powstania napięcia w nadgarstku. Poszczególne produkty zostały wyposażone w sensor optyczny, który zapewnia niesamowitą precyzję ruchów. To także kilka poziomów czułości, przyciski sterujące czy podświetlenie RGB.

Klawiatury gamingowe dla wymagających graczy

Nasza oferta nie ogranicza się do naprawdę dobrych myszek! Dla pasjonatów gier komputerowych mamy podświetlane klawiatury RGB zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe – zjawiskowo prezentują się w ciemności i zwiększają komfort użytkowania. W zależności od wybranego modelu dostępne są funkcje, takie jak ściągane klawisze, klawiatura numeryczna, różne tryby i efekty podświetlenia RGB, wodoodporna konstrukcja, dodatkowe klawisze FN i wiele więcej.

Jak wybrać odpowiednie akcesoria gamingowe?

Klawiatura gamingowa podświetlana RGB czy też bez podświetlania? Myszka gamingowa przewodowa, a może bezprzewodowa? Mała czy duża podkładka pod mysz? Wybierając akcesoria dla graczy, należy się kierować przede wszystkim indywidualnymi preferencjami i własnym komfortem. Dobra mysz czy klawiatura to taka, która zapewnia wygodę nawet podczas wielogodzinnych maratonów przed komputerem. Ergonomiczna konstrukcja to podstawa. Równie ważne jest, by gadżety były podświetlane, co ułatwi granie niezależnie od miejsca i okoliczności. Nie można także zapomnieć o dodatkowych funkcjach, które zapewnią graczom maksymalną precyzję ruchów - a ta jest niezwykle ważna w gamingu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl