Pytania i odpowiedzi

Kiedy otrzymam swoje zamówienie?

Czas otrzymania zamówienia uzależniony jest od wybranej formy dostawy.

Wszystkie zamówienia w przypadku płatności przelewem natychmiastowym, BLIKIEM lub systemem ratalnym wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienia z formą dostawy "Za pobraniem" od razu przekazujemy do działu realizacji. Zamówienia potwierdzone i opłacone do godz. 12.00 wysyłamy tego samego dnia, natomiast wszystkie złożone i opłacone po godz. 12.00 wysłane będą następnego dnia roboczego.

Wszystkie oferowane przez nas formy dostawy znajdziesz tutaj.

Jak mogę anulować zamówienie?

Jeśli chcesz anulować zamówienie skontaktuj się znami telefonicznie pod numerem 577499059 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kontakt@lemonplanet.pl.

Jakie dostępne są sposoby płatności?

Wszystkie dostępne formy płatności znajdziesz tutaj.

Zmiana terminu dostarczenie zamówienia.

Jeśli chcesz otrzymać zamówienie w innym terminie napisz nam te informacje podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe informacje" lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 577499059 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kontakt@lemonplanet.pl.

Brak dowodu zakupu.

Chcesz odesłać do nas zamówiony towar, ale nie masz dowodu zakupu, dołącz do paczki wydrukowane potwierdzenie zamówienia.

Zapomniałem hasła do konta w sklepie.

W celu odzyskania hasła do konta w sklepie kliknij tutaj. Pod formularzem do logowania znajdź informacje "Nie pamiętasz hasła? Kliknij tutaj". Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na formularz odzyskiwania hasła. Wpisz adres e-mail, którym logujesz się do sklepu i kliknij "Zmień hasło". na wskazany adres e-mail otrzymasz wiadomość z instrukcją zmiany hasła.

Jak długi jest okres gwarancji?

Na produkty zakupione w naszym sklepie przysługuje 2 letni okres gwarancyjny.

Jak skorzystać z gwarancji/reklamacji?

Odeślij do nas produkt wraz z dowodem zakupu i formularzem reklamacyjnym, który znajdziesz tutaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl