Kamery do monitoringu

W Lemon Planet znajdziesz kamery do monitoringu wizyjnego, które oferują wiele możliwości. Zastosowana w kamerach bezprzewodowa technologia wifi jest obecnie niezwykle popularna. Korzystać z niej mogą nie tylko profesjonaliści, ale również osoby, które nie znają się na rozwiązaniach informatycznych. Kamery wifi są bardzo proste w obsłudze i oferują szereg przydatnych funkcji. Oferujemy różne modele kamer wifi, kamery obrotowe, kamery na podczerwień, z detekcją ruchu czy śledzeniem obiektu.

Kamera wifi obrotowa 8mpx zewnętrzna do monitoringu domu z alarmem ZOOM QW80 Kamera wifi obrotowa 8mpx zewnętrzna do monitoringu domu z alarmem ZOOM QW80
Producent: Lemon Planet
Cena:

236,00 zł

Cena regularna: 259,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł
 • PROMOCJA
Kamera wifi obrotowa do monitoringu czujnik ruchu PIR śledzenie Otus 3.0 Kamera wifi obrotowa do monitoringu czujnik ruchu PIR śledzenie Otus 3.0
Producent: Lemon Planet
Cena:

173,00 zł

Cena regularna: 191,00 zł

Najniższa cena: 183,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • PROMOCJA
 • nowość
Kamera wifi IP zewnętrzna 4xZOOM z detekcją ruchu i alarmem 2mpx QW25 Kamera wifi IP zewnętrzna 4xZOOM z detekcją ruchu i alarmem 2mpx QW25
Producent: Lemon Planet
Cena:

149,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 139,00 zł
 • PROMOCJA
Kamera wifi 2K niania elektroniczna wewnętrzna 4Mpx 128GB LEMON Apollo Kamera wifi 2K niania elektroniczna wewnętrzna 4Mpx 128GB LEMON Apollo
Producent: Lemon Planet
Cena:

129,00 zł

Cena regularna: 159,59 zł

Najniższa cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • PROMOCJA

Kamery obrotowe wifi

Kamery obrotowe, znane także jako kamery PTZ (ang. Pan-Tilt-Zoom) to rodzaj kamer stosowanych w systemach monitoringu wizyjnego, które umożliwiają obserwację i rejestrowanie obrazów z różnych kierunków i ustawień. Kamery te są wyposażone w mechanizmy umożliwiające obracanie i kierowanie obiektywem kamery w dowolnym kierunku, co pozwala na szybkie i precyzyjne dostosowanie kierunku widzenia kamery do potrzeb użytkownika.

Kamery obrotowe są wyposażone w specjalne mechanizmy, które umożliwiają ich zdalne sterowanie. Dzięki temu, operatorzy systemów monitoringu mogą zdalnie sterować ruchami kamery, przybliżać i oddalać obraz, a także regulować kąt widzenia. Wiele kamer obrotowych posiada również funkcję detekcji ruchu, co pozwala na automatyczne przemieszczanie kamery w kierunku miejsca, w którym wykryto ruch.

Kamery wifi na podczerwień

Kamery na podczerwień to rodzaj kamer, które wykorzystują światło podczerwone do rejestracji obrazów w warunkach słabego oświetlenia lub całkowitej ciemności. Podczerwień to rodzaj promieniowania elektromagnetycznego, które jest niewidoczne dla ludzkiego oka, ale jest odbierane przez specjalne sensory znajdujące się w kamerze.

Wiele kamer na podczerwień posiada również funkcję automatycznego przełączania trybu pracy z trybu dziennej do nocnej. Dzięki temu, kamera automatycznie wykrywa zmianę poziomu oświetlenia i dostosowuje swoją pracę, co pozwala na uzyskanie najlepszego możliwego obrazu.

Kamery do monitoringu z czujnikiem ruchu

Kamery z czujnikiem ruchu to rodzaj kamer, które są wyposażone w sensor ruchu, który wykrywa ruch w polu widzenia kamery i powoduje rozpoczęcie nagrywania wideo lub zdjęć.

Ważną cechą kamer z czujnikiem ruchu jest ich zdolność do powiadamiania użytkownika o wykryciu ruchu. Wiele kamer tego typu jest wyposażonych w funkcję powiadamiania, która może wysyłać powiadomienia na smartfon użytkownika, wysyłać alarm lub uruchamiać dźwięk ostrzegawczy.

Kamery na kartę SIM

Kamery na kartę SIM to rodzaj monitoringu wideo, który wykorzystuje technologię komórkową do przesyłania obrazu i dźwięku z kamery bezprzewodowej na urządzenie odbiorcze, takie jak smartphone, tablet lub komputer. Przy wyborze kamery na kartę SIM warto zwrócić uwagę na swoje konkretne potrzeby, takie jak lokalizacja montażu, jakość obrazu, funkcje dodatkowe i dostępność sygnału komórkowego w danym obszarze.

Monitoring domu

Monitoring domu z kamerami WiFi to popularny sposób na zabezpieczenie domu lub mieszkania, który polega na wykorzystaniu kamer z funkcją połączenia bezprzewodowego WiFi.

Kamery WiFi do monitoringu domu zazwyczaj wyposażone są w funkcje, takie jak detekcja ruchu, nagrywanie wideo w wysokiej rozdzielczości, nocne widzenie oraz powiadomienia na urządzenia mobilne w przypadku wykrycia ruchu lub hałasu. Mogą być umieszczone w różnych miejscach w domu, w tym na zewnątrz budynku, dzięki czemu użytkownik może monitorować swoje mienie przez całą dobę. Kamery te są łatwe w instalacji i obsłudze, a użytkownik może mieć dostęp do obrazu i dźwięku transmitowanego przez kamery za pośrednictwem aplikacji mobilnej na swoim smartfonie lub komputerze.

Na co zwrócić uwagę kupując kamerę wifi?

 • miejsce montażu - dostępne są kamery wewnętrzne i kamery zewnętrzne;
 • kąt widzenia kamery - jeśli zależy Ci na monitorowaniu większej przestrzeni, zwróć uwagę czy kamera jest obrotowa. Ta funkcja znacząco zwiększa możliwości widzenia kamery;
 • rozdzielczość - obiektywy z większą rozdzielczością oferują lepszej jakości obraz;
 • tryb nocny - aby osiągnąć dobrą jakość nagrań w nocy kamery powinny być wyposażone w diody IR (podczerwień). Niektóre modele oferują również białe światło, które umożliwia nagrywanie w kolorze.

Kamery oferują również szereg dodatkowych możliwości, na które warto zwróci uwagę podczas zakupu:

 • podgląd w telefonie komórkowym -dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne pozwalają na  dostęp do rzeczywistego obrazu z kamery lub nagrań z każdego miejsca na ziemi;
 • śledzenie obiektu - umożliwia podążanie kamery za obiektem;
 • ustawianie punktów PTZ - wyznacza trasę pracy kamery według wyznaczonych punktów;
 • detekcja ruchu i alarm - po wykryciu przez kamerę ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła na telefon komórkowy powiadomienia.
 • nagrywanie obrazu - nagrania mogą być zapisywane na zainstalowanym w kamerze nośniku, w pamięci wirtualnej lub na dysku komputera.
 • podłączenie do rejestratorów - systemów monitoringu - technologia IP umożliwia podłączenie kamer do systemów monitorowania.
 • własny system zasilania - niektóre urządzenia wyposażone są w baterie słoneczne.
 • slot na kartę SIM - umożliwia zainstalowanie w kamerze karty z dostępem do internetu.

Instalacja kamer wifi jest prosta. Dedykowane do urządzeń aplikacje są intuicyjne w obsłudze i nie wymagają specjalistycznej wiedzy. W kilka minut możesz stworzyć system monitorowania swojego domu, biura czy innego obiektu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl