Kamera solarna na kartę SIM Lte obrotowa 3 Mpx detekcja Lemon Astra
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Astra - solarna kamera na kartę SIM 4G z metalową obudową
Najważniejsze funkcje:
- Kamera solarna na kartę SIM sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występują problemy z dostępem do Internetu oraz prądu.
- Wyposażona w duży panel solarny, nie wymaga podłączenia do stałego źródła zasilania.
- Mikrofon i głośnik zapewniają dwukierunkową komunikację.
- Możesz ustawić harmonogram pracy kamery w celu oszczędzania energii.
- Zarządzana jest z poziomu bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne UBox. Współpracuje z systemem Android i iOS.
- Z każdego miejsca na Ziemi możesz zarządzać swoimi kamerami oraz udostępniać podgląd innym użytkownikom.
- Trzy tryby podglądu nocnego: kolory, czarno-biały, tryb inteligentny.
- Wyposażona w funkcję detekcji ruchu.
- Dodatkowo kamera oferuje funkcję włączenia alarmu dźwiękowego oraz wysłania powiadomień na telefon w przypadku wykrycia ruchu.
- Funkcja nagrywania w pętli. Kamera zapisuje pliki na karcie micro SD o maksymalnej pojemności do 128 GB.
- Metalowa obudowa, która jest znacznie bardziej odporna na uderzenia, wandalizm i inne uszkodzenia mechaniczne.


Kamera solarna z modemem GSM
Kamery GSM 4G to kamery, które wykorzystują sieć komórkową 4G do przesyłania obrazu i dźwięku na serwer lub urządzenie mobilne. Dzięki temu można na żywo monitorować i nagrywać obraz z dowolnego miejsca, w którym jest zasięg sieci komórkowej.
Karta sim do kamery solarnej
Korzystanie z kamery wymaga zakupu karty sim, którą możesz nabyć u dowolnego operatora sieci komórkowej.
Panel solarny 8W
Kamera wyposażona jest w duży panel słoneczny o mocy 8W oraz 6 baterii litowo-jonowych typu 18650 o łącznej pojemności 15.600 mAh.
Przy pracy na energii słonecznej zaleca się uruchomienie kamery w trybie czuwania co pozwala na oszczędzanie energii. Kamera w tym trybie po wykryciu ruchu rozpocznie nagrywanie, wyśle powiadomienie, a nawet uruchomi sygnał dźwiękowy.
Dodatkowe źródła zasilania
Baterie w kamerze można dodatkowo ładować za pomocą kabla USB-C. Kamera oferuje również pracę na stałym zasilaniu, czyli można ją podłączyć za pomocą kabla do stałego źródła zasilania DC5V.


Trzy tryby nocnego podglądu
- kolorowy - wbudowane cztery podświetlające białe diody LED, które pozwalają na kolorowy podgląd a zarazem odstraszają potencjalnego intruza.
- widzenie w podczerwieni - kamera posiada cztery diody podczerwieni, w trybie nocnym podgląd jest czarno-biały, za dnia ekran jest kolorowy;
- inteligentny podgląd - kiedy kamera wyczuje ruch uruchamia 3 minutowy tryb białego światła i włącza sygnał dźwiękowy.
Detekcja ruchu oraz alarm
Kamera solarna wyposażona jest w system detekcji ruchu. Jeśli wykryje ruch wysyła powiadomienie na urządzenie na którym zainstalowana jest aplikacja oraz uruchamia sygnał dźwiękowy odstraszający potencjalne zagrożenie.
Wykrywanie kształtu człowieka
Alarm dźwiękowy
Kamera solarna po wykryciu ruchu uruchamia alarm dźwiękowy, który odstraszy potencjalne zagrożenie.


Zarządzanie kamerą solarną z poziomu aplikacji Ubox
Specjalna aplikacja dostępna w wersji na system Android i iOS pozwala śledzić obraz z kamery oraz sterować obiektywem z każdego miejsca na świecie.
Nie musisz wyjmować z kamery karty microSD i podłączać jej do urządzenia odtwarzającego, aby zarządzać nagraniami lub zdjęciami.
Z poziomu aplikacji możesz:
- przeglądać nagrania i zdjęcia,
- udostępniać innym użytkownikom podgląd z kamery,
- zapisać w pamięci telefonu.
Rejestracja obrazu z kamery solarnej Astra
Po zainstalowaniu w kamerze karty micro SD, rozpocznie ona nagrywanie obrazu w pętli. Nagrywanie odbywa się w określonych przez użytkownika odcinkach czasowych. W chwili wykrycia ruchu zablokuje ten odcinek czasowy przed nadpisaniem. W aplikacji dostępna jest również funkcja odtwarzania nagranego obrazu.


Metalowa obudowa kamery solarnej Astra
Metalowa obudowa zapewnia kamerze solidność i wytrzymałość. Jest odporna na uderzenia i wandalizm, co jest szczególnie ważne w przypadku urządzeń montowanych na zewnątrz.Urządzenie jest pyłoszczelne i wodoodporne - IP66
Kamera Astra jest całkowicie chroniona przed osiadaniem pyłu, nawet w przypadku długotrwałego kontaktu, przed silnymi strumieniami wody z dowolnego kierunku oraz przed niskimi temperaturami.
Dzięki temu może być bez obaw stosowana na zewnątrz o każdej porze roku, nawet w mroźne zimy.
Zestaw zawiera:
- kamera Astra
- panel solarny 8W
- kabel USB-C
- zestaw montażowy
- instrukcja w j.polskim
- opakowanie

Dane techniczne
| Model: | Astra |
| Typ kamery: | Zewnętrzna |
| Producent: | Lemon Planet |
| Typ obudowy: | Obrotowa |
| Wymiary produktu: | 17 x 16 x 10 cm |
| Obiektyw: | Stały |
| Rodzaj przetwornika: | CMOS |
| Wielkość przetwornika: | 1/3" |
| Ogniskowa obiektywu: | 3,6 mm |
| Rozdzielczość kamery: | 3 mpx |
| Rozdzielczość: | 2048 × 1536p |
| Kąt widzenia: | 90° |
| Obrót kamery: | 355° w poziomie i 170° w pionie |
| Tryb nocny: | TAK |
| Widoczność w nocy: | 40 m |
| Balans bieli: | TAK |
| Podczerwień IR | TAK |
| Detekcja ruchu: | TAK |
| Alarm: | TAK |
| Powiadomienia: | TAK |
| Śledzenie: | TAK |
| Komunikacja dwukierunkowa: | TAK |
| Wbudowany mikrofon: | TAK |
| Wbudowany głośnik: | TAK |
| Obsługa kart pamięci: | do 128 GB |
| Aplikacja na urządzenia mobilne: | UBox |
| Kodowanie obrazu: | H.264, H.265 |
| Kodowanie audio: | G.711, G.726 |
| Interfejs sieciowy: | 3G/4G |
| Moduł GSM | TAK |
| Pobór mocy: | 10 W |
| Temperatura pracy: | -20℃ ~60℃ |
| Klasa szczelności: | IP66 |
| Zasilanie: | 12V 2A |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.