Nawigacja GPS 7" iGo Primo Tir Truck GPS7054
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Multimedialna nawigacja samochodowa GPS 8GB z mapami Europy iGo Primo.
- Ultra cienka nawigacja skonstruowana z myślą o zawodowych kierowcach.
- Jej duży 7 calowy ekran z rozdzielczością 800x480 px zapewni wyraźny obraz nawet przy dziennym oświetleniu. A co najważniejsze, umożliwia w trybie offline, dotarcie do określonego celu.
- Do zestawu dołączone jest oprogramowanie umożliwiające ustawienia tras dla samochodów ciężarowych, autobusów i samochodów osobowych. Możesz je zmieniać w zależności od potrzeb.
- W trybie dla samochodów ciężarowych dostępne są specjalne parametry, które wpływają na wybór odpowiedniej trasy.
- Urządzenie oferuje również dodatkowe funkcje jak transmiter fm.
- Na urządzenie wgrane są mapy Europy.
- Urządzenie jest odblokowane, więc możesz wgrać na nie dowolny program do nawigacji lub korzystać z drugiego z pomocą karty microSD.

Aktualne mapy 49 krajów Europy:
Albania - Andora - Austria - Belgia - Bośnia i Hercegowina - Bułgaria - Chorwacja - Cypr - Czarnogóra - Czechy - Dania - Finlandia - Francja - Gibraltar - Grecja - Hiszpania - Holandia - Irlandia - Islandia - Kosowo - Lichtenstein - Luxemburg - Łotwa - Macedonia - Malta - Mołdawia - Monako - Niemcy - Norwegia - Polska - Portugalia - Rumunia - San Marino - Serbia - Słowacja - Słowenia - Szwajcaria - Szwecja - Ukraina - Watykan - Węgry - Wielka Brytania - Włochy.

Ustawienia dla samochodów ciężarowych:
- max prędkość
- max wymiary
- przyczepa
- ilość osi
- max dopuszczalna masa
- masa rzeczywista
- 15 rodzajów ładunków niebezpiecznych ADR
Pozostałe ustawienia iGO Primo:
- profile użytkowników: samochód, pieszy, rower, pojazd uprzywilejowany, autobus, taxi
- wybór tras ze względu na rodzaj pojazdu
- powiadomienia o fotoradarach
- przepisy poszczególnych krajów: prędkość, promil, dodatkowe wymagania
- ograniczenie prędkości
- zapis trasy
- trasa alternatywna
- asystent parkowania: lokalizacje najbliższych parkingów
- asystent tankowania: lokalizacje najbliższych stacji benzynowych
- asystent pasa ruchu: informacja o konieczności zmiany pasa ruchu
- ostrzeżenia sygnalizowane dźwiękowo i graficznie
⭐️ Nawigacja jest odblokowana ⭐️
Możesz na nią wgrać dowolne oprogramowanie do nawigacji.
Dodatkowe funkcje:
- transmiter FM - bezprzewodowa transmisja dźwięku z urządzenia do głośników samochodowych
- Radio
- Odtwarzacz wideo
- Odtwarzacz mp3
- Gry
- E-book
- Przeglądarka zdjęć
Elementy:
- Przyssawka
- Regulacja ustawienia
- Uchwyt mocujący urządzenie
- Wyjście aux 3,5 mm
- slot microSD
- wejście do ładowania micro USB


Specyfikacja:
- procesor: MediaTek MStar MSB2531 ARMv9 800MHz
- Wyświetlacz: 7” dotykowy TFT
- rozdzielczość: 800x480 piksele
- Wbudowana pamięć flash: 8GB
- Pamięć operacyjna: 256 MB
- system: Windows CE 6 odblokowany (Excel, Word, PowerPoint)
- Moduł GPS: SIRF STAR IV GP reciver
- Transmiter FM: 76-108 MHz
- wejście: mini USB, microSD
- wyjście: mini Jack 3,5 mm
- przeglądarka zdjęć, kalkulator, ebook, gry, przelicznik miar i wag
- mapy Europy
- menu w języku polskim
- zasilanie 5V 2A
- odtwarzacz video: ASF, AVI, WMV, 3GP, MP4, FLV
- odtwarzacz muzyki: WAV, MP3, WMA
- przeglądarka zdjęć: JPG, GIF, BMP, PNG
- czytnik e-book, kalkulator, gry
Zestaw zawiera:
- Urządzenie do nawigacji
- Uchwyt mocujący
- Zasilacz
- Kabel USB do przesyłu danych
Dane techniczne
| Model: | GPS7054 |
| Procesor: | MediaTek MStar MSB2531 ARMv9 800MHz |
| Rozmiar wyświetlacza: | 7 cali |
| Rozdzielczość wyświetlacza: | 800 x 480 px |
| Pamięć flash: | 8 GB |
| Pamięć operacyjna: | 256 MB |
| System operacyjny: | Windows CE 6 |
| Moduł GPS: | SIRF STAR IV GP reciver |
| Złącze: | mini USB, jack 3,5 mm |
| Mapy: | Europa |
| Język: | arabski, bułgarski, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, estoński, finlandzki, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, węgierski, |
| Język: | hiszpański, indonezyjski, włoski, łotewski, litewski, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, słowacki, słoweński, szwedzki, tajski, turecki, ukraiński. |
| Odtwarzacz wideo: | ASF, AVI, WMV, 3GP, MP4, FLV |
| Odtwarzacz muzyki: | WAV, MP3, WMA |
| Przeglądarka zdjęć: | JPG, GIF, BMP, PNG |
| Dodatkowe funkcje: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | do 32 GB |
| Zasilanie: | DC 5V 2A |
| Ładowarka w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |