Onikuma K3 przewodowe słuchawki dla gracza z mikrofonem
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis

Słuchawki z mikrofonem Onikuma K3
- Zestaw słuchawkowy Onikuma K3 oferuje dwukanałowy dźwięk 3D. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w strzelankach typu FPS, ale przyda się także w innego typu grach.
- Głośniki o średnicy 50 mm i czułość na poziomie 118 dB sprawiają, że nie umknie Ci nawet najdrobniejszy szczegół.
- Niewątpliwą zaletą słuchawek jest ich lekkość. W połączeniu z miękkimi nausznikami zapewniają komfort przy kilkugodzinnym użytkowaniu.
- Kompatybilne są z większością urządzeń posiadających typowe wejście na słuchawki m.in. z PS4, nową konsolą Xbox One, telefonem komórkowym, iPhonem, iPadem, odtwarzaczem mp3/mp4.
- W zestawie znajduje się specjalna przejściówka do komputerów stacjonarnych i laptopów.
- Elastyczny mikrofon, który dopasujesz do własnych wymagań. Wyposażony jest w funkcję niwelowania hałasu, dzięki temu rozmówca nie jest rozpraszany odgłosami z tła.
- Efektowny design słuchawek podkreślają kolorowe diody LED, które nadają odpowiedni nastrój podczas gry.
- Pleciona struktura kabla zapobiega przetarciom co wydłuża żywotność słuchawek, a jego miękka konstrukcja ułatwia jego odpowiednie ułożenie.


Dwukanałowy dźwięk 3D
Wirtualna reprodukcja dźwięku przestrzennego to nic innego jak efekt kina domowego w słuchawkach. Dźwięk po odpowiednich przekształceniach jest reprodukowany przez dwa głośniki w słuchawkach, ale ucho odbiera go jakby pochodził z pięciu głośników.
Podświetlenie RGB
Wielokolorowe diody LED zapewniają niezwykły efekt wizualny, wzmacniający doznania podczas grania. Diody w razie potrzeby można wyłączyć.
Mikrofon z możliwością wyciszenia
W razie potrzeby jednym przyciskiem możesz wyłączyć mikrofon, aby nikt nie słyszał co mówisz.
Regulowany pałąk
Pałąk wykonany jest z lekkiego tworzywa sztucznego wyłożonego materiałem amortyzującym. Zaletą pałąka jest jego prosta konstrukcja, wygoda użytkowania, wysoka wytrzymałość, estetyka oraz możliwość regulacji docisku do głowy i położenia nauszników względem ucha.
Lekkie i wygodne
Ten zestaw ma ergonomiczny kształt i miękkie wypełnienie części nausznych i pałąka nagłownego, które zapewnia doskonałą wygodę noszenia. Doskonałe wytłumienie i „odcięcie” od dźwięków z zewnątrz zapewnia szczelna, precyzyjnie wykonana konstrukcja. Już nic nie zakłóci graczowi przyjemności z grania tym bardziej, że wykończenie miękką skórą gwarantuje komfortowe noszenie słuchawek przez wiele godzin.
Do zabawy i do pracy
Słuchawki idealnie sprawdzą się nie tylko jako element stanowiska wymagającego gracza, ale również w środowisku pracownika biurowego. Wyposażone w mikrofon z redukcją szumów umożliwiają prowadzenie rozmów podczas zabawy, pracy zdalnej czy obsługi infolinii.




Kompatybilne z wieloma urządzeniami
Słuchawki są kompatybilne z większością typowych urządzeń dostępnych na rynku. Bez problemu łączą się i działają w parze między innymi z:
- PS4, Xbox One X / S,
- Nintendo Switch (Audio),
- Nintendo New 3DS LL (Audio) ),
- PSP,
- komputerami i tabletami PC oraz Mac,
- telefonami komórkowymi/smartfonami w tym również z Iphone'ami.
W zestawie adapter umożliwiający podłączenie słuchawek z mikrofonem z pojedynczym wtykiem typu mini-Jack 4pin do urządzeń z dwoma gniazdami mini-jack (osobno słuchawki, osobno mikrofon) np. laptopy, komputery.
Specyfikacja techniczna:
- model: Onikuma K3
- kolor: czarny
- średnica głośnika: 50 mm
- czułość: 118dB±3dB
- impedancja: 32 Om
- pasmo przenoszenia: 20Hz - 20KHz
- rozmiar mikrofonu: 6 x 2,7 mm
- czułość mikrofonu: -42dB±3dB
- impedancja mikrofonu: 2,2k Om
- napięcie zasilania LED: DC5V
- długość kabla: ok. 2,4 m
- złącze: USB
- złącza: 3,5 mm jack, USB
- regulacja głośności
Zawartość zestawu:
- słuchawki z mikrofonem
- przejściówka do komputerów lub laptopów
- instrukcja użytkowania w języku polskim

Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki wokółuszne |
| Marka: | Onikuma |
| Model: | K3 |
| Typ połączenia: | przewodowe |
| Złącze: | jack 3,5 mm |
| Długość kabla: | 2,4 metry |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32Ω±15% |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Składana konstrukcja: | Tak |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |