Słuchawki bezprzewodowe, dokanałowe z etui ładującym F10
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Słuchawki dokanałowe ze stacją ładującą F10
- Automatyczne parowanie słuchawek po wyjęciu ze stacji ładującej;
- Technologia Bluetooth 5.0 zapewnia wysoką jakość połączenia urządzeń.
- Wbudowany mikrofon do rozmów w trybie głośnomówiącym.
- Przyciski sterujące odtwarzaniem, wstrzymywaniem lub odbieraniem połączeń;
- Power bank o pojemności 1200 mAh, zapewnia 10-krotne ładowanie słuchawek
- Czas użytkowania po jednym naładowaniu słuchawek: 4-4,5 h;
- Czas użytkowania z wykorzystaniem powerbanka: ok. 40 h;
- Czas ładowania: 1,5 h;
- Wyświetlacz LCD pokazujący poziom naładowania poszczególnych słuchawek oraz etui.
- Automatyczne wyłączenie słuchawek po włożeniu do stacji ładującej zabezpiecza je przed niekontrolowanym wyładowywaniem;
- Reaguje na komendy głosowe Siri lub Asystenta Google;
- Tryb stereo i tryb mono umożliwia używanie jednej słuchawki lub zestawu;
- Idealne do użytku w pracy, w domu lub w podróży;
- Przenośne i kieszonkowe, lekkie ze stacją ładującą;

40 godzin słuchania muzyki
Wygodny przenośny bank energii o pojemności 1200 mAh powala 10 krotnie naładować słuchawki, co daje łącznie 40 godzin słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów. Power-bankiem można również ładować inne urządzenia np. telefon.
Wyświetlacz LCD
Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz informujący o poziomie naładowania poszczególnych elementów:
- słuchawki lewej i prawej
- stacji ładującej
Przyciski sterujące
Urządzenie wyposażone jest w przyciski sterujące, które umożliwiają:
- wybieranie i odbieranie połączeń
- regulację głośności
- włączanie i wyłączanie słuchawek
- uruchamianie asystenta głosowego
- przewijanie utworów
Automatyczne parowanie słuchawek
Po wyjęciu obu słuchawek ze stacji ładującej, włączają się i rozpoczynają proces automatycznego parowania. Jeśli wcześniej słuchawki zostały sparowane za pomocą technologii Bluetooth z wybranym urządzeniem, połączą się z nim automatycznie.
Eleganckie i lekkie
Lekka konstrukcja, mini rozmiary i miękka silikonowa nakładka na uszy pozwalają na długi czas noszenia słuchawek.
Uchwyt na telefon
Stacja ładująca może również pełnić funkcję podstawy pod telefon, dzięki której wygodnie możesz oglądać filmy lub teledyski na ekranie swojego telefonu.


Zestaw zawiera:
- 2 x słuchawka
- stacja ładująca - powerbank
- kabel usb
- opakowanie+instrukcja
- nakładki na słuchawki
Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki dokanałowe |
| Marka: | F10 |
| Model: | P26 |
| Typ połączenia: | bezprzewodowe |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów |
| Złącze: | jack 3,5 mm |
| Czas pracy: | 4 h |
| Pojemność baterii: | słuchawka 50 mah, power-bank 1200 mah |
| Czas ładowania: | 1,5 h |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Nie |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Składana konstrukcja: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | Nie |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |