Słuchawki bezprzewodowe Lenovo LP2 douszne z mikrofonem TWS
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Słuchawki bezprzewodowe Lenovo LP2
- Technologia Bluetooth 5.1 zapewnia wysoką jakość i stabilność połączenia urządzeń;
- DEEP BASS - głęboki i naturalny bas
- Wysokiej jakości mikrofon do rozmów oraz nagrywania głosu;
- System redukcji szumów ANC;
- Dotykowe przyciski sterujące odtwarzaniem oraz połączeniami;
- Automatyczne parowanie słuchawek po wyjęciu ze stacji ładującej;
- Etui ładujące zapewnia 10-krotne ładowanie słuchawek gdziekolwiek jesteś;
- Czas pracy słuchawek: 4 h;
- Czas pracy z wykorzystaniem etui: ok. 40 h;
- Czas ładowania słuchawek: 1,5 h;
- Automatyczne wyłączenie słuchawek po włożeniu do etui zabezpiecza je przed niekontrolowanym wyładowywaniem;
- Reaguje na komendy głosowe Siri lub Asystenta Google;
- Tryb stereo i mono umożliwia używanie jednej słuchawki lub zestawu;
- Kompatybilne z iOS, Android oraz wszystkimi urządzeniami posiadającymi Bluetooth;
- Przenośne, lekkie ze stacją ładującą;


Doskonały dźwięk
Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku High Fidelity, czyli HiFi oraz niesamowitą głębię basów - Deep Bass. Wszystkie parametry w słuchawkach zostały wyprofilowane tak, aby zapewnić najlepsze doznania dla użytkowników.Opóźnienie, którego nie można wyczuć
Słuchawki wyposażone są w tryb o małym opóźnieniu. Oznacza to, że podczas odsłuchu dźwięk jest zintegrowany z obrazem. Opóźnienie wynosi 0,06 sekundy, a to oznacza, że dla człowieka jest ono niezauważalne.
Słuchawki świetnie sprawdzą się również podczas oglądania filmów oraz grania.
Wysokiej jakości mikrofon
Słuchawki wyposażone są w wysokiej jakości mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów zapewniając odpowiednią jakość i czystość.
Automatyczne parowanie słuchawek
Po wyjęciu obu słuchawek ze stacji ładującej, włączają się i rozpoczynają proces automatycznego parowania. Jeśli wcześniej słuchawki zostały sparowane za pomocą technologii bluetooth z wybranym urządzeniem, połączą się z nim automatycznie.
Dotykowe przyciski sterujące
Urządzenie wyposażone jest w przyciski sterujące, które umożliwiają:
- wybieranie i odbieranie połączeń
- regulację głośności
- uruchamianie asystenta głosowego
- przewijanie utworów


Eleganckie i lekkie
Lekka konstrukcja, mini rozmiary i miękka silikonowa nakładka na uszy pozwalają na długi czas noszenia słuchawek.
Ładujące etui
Zestaw zawiera etui pełniące również funkcję bezprzewodowej ładowarki. Świetnie sprawdzi się w podróży, w której nie masz dostępu do zasilania sieciowego.True wireless
Słuchawki oprócz bezprzewodowego połączenia z urządzeniem odtwarzającym, działają również bez okablowania pomiędzy prawą i lewą słuchawką. Oznacza to, że są całkowicie bezprzewodowe, a co za tym idzie oferują maksymalną swobodę ruchu i komfort noszenia.
Zestaw zawiera:
- 2 x słuchawka
- stacja ładująca - etui
- kabel usb
- opakowanie + instrukcja
Dostępne kolory:
- czarny
- biały
Prosimy w komentarzu dla sprzedającego o wpisanie koloru, który mamy wysłać. W przypadku braku informacji wysyłamy kolor czarny.



Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki douszne |
| Marka: | Lenovo |
| Model: | thinkplus LP2 |
| Typ połączenia: | bezprzewodowe |
| Wersja Bluetooth: | 5.1 |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów |
| Złącze: | USB-C |
| Czas pracy: | 40 h |
| Pojemność baterii: | 300 mah |
| Czas ładowania: | 1,5 h |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32Ω±15% |
| Średnica przetwornika: | 8 mm |
| Składana konstrukcja: | Tak |
| Waga: | 200 |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |