Słuchawki bezprzewodowe nauszne Lenovo TH30 mikrofon AUX
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Lekkie bezprzewodowe słuchawki nauszne Lenovo
- Słuchawki oferują tryb bezprzewodowy Bluetooth i przewodowy jack 3,5 mm.
- 8 godzin słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów.
- Dźwięk stereofoniczny Hi-Fi: Podwójne przetworniki o wielkości 40 mm z dużą aperturą i technologia Bluetooth 5.3 zapewniają bardziej stabilną prędkość transmisji, mniejsze opóźnienia i lepsze wyjście audio.
- Zanurzenie w bogatym dźwięku oraz lepsze wrażenia dźwiękowe umożliwia odpowiednio zaprojektowana poduszka nauszna. Symuluje ludzką strukturę skóry, zapewnia trwały komfort i zapewnia doskonałą trwałość.
- Suwak ze stali nierdzewnej i miękko wyściełany pałąk pozwalają uzyskać najbardziej komfortową zabawę bez ograniczeń.
- Przyciski wielofunkcyjne umożliwiają łatwe sterowanie połączeniami i muzyką bez wyjmowania telefonu z kieszeni.
- Prowadzenie rozmów za pomocą mikrofonu z systemem redukcji szumów.
- Dostępne w dwóch kolorach: czarny i kremowy.


Dobrej jakości dźwięk z bogatymi basami
Słuchawki Lenovo TH30 oferują dobrej jakości dźwięk z bogatymi basami i wyraźnymi detalami. Przetworniki o średnicy 40 mm zapewniają szerokie pasmo przenoszenia (20 Hz - 20 kHz) i wysoką czułość (105 dB), co pozwala na odtwarzanie muzyki z dużą dokładnością.
Wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych
W zestawie słuchawkowym wbudowany jest mikrofon, dzięki któremu można cieszyć się całkowicie wolnymi od zakłóceń rozmowami.
Przyciski sterowania do łatwej kontroli muzyki i odbierania połączeń
Steruj swoją muzyką lub odbieraj i kończ rozmowy telefoniczne bezpośrednio ze swojego zestawu słuchawkowego za pomocą wbudowanych elementów sterujących:
- Regulacja głośności
- Przewijanie utworów
- Przełączanie utworów
- Wybieranie ostatniego numeru
- Play/Pauza
- Odbieranie/rozłączanie połączeń


Miękkie nauszniki i regulowany pałąk
Słuchawki TH30 są wygodne i lekkie, dzięki czemu można je nosić przez długi czas bez uczucia zmęczenia. Miękkie nauszniki i regulowany pałąk dopasowują się do kształtu głowy, zapewniając komfortowe dopasowanie.
Przewodowe i bezprzewodowe słuchawki
Słuchawki mogą pracować w trybie bezprzewodowym, wykorzystując do tego technologię Bluetooth oraz w trybie bezprzewodowym z wykorzystaniem kabla jack 3,5 mm. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne, ponieważ w momencie wyładowania baterii w słuchawkach podłączając kabel do gniazda aux możesz nadal korzystać ze słuchawek bez ograniczeń.
Zestaw zawiera:
- słuchawki bezprzewodowe Lenovo TH30
- kabel USB-C do ładowania
- kabel AUX
- instrukcja
Dostępne kolory:
- czarny
- ecru



Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki nauszne |
| Marka: | Lenovo |
| Model: | TH30 |
| Typ połączenia: | bezprzewodowe - przewodowe |
| Wersja Bluetooth: | 5.3 |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów |
| Złącze: | jack 3,5 mm |
| Czas pracy: | 8 h |
| Pojemność baterii: | 250 mah |
| Czas ładowania: | 2 h |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32Ω±15% |
| Średnica przetwornika: | 40 mm |
| Składana konstrukcja: | Tak |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.