Słuchawki do gier przewodowe USB z podświetleniem Onikuma K1 RGB
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Słuchawki gamingowe Onikuma K1 RGB z mikrofonem
- Wbudowane głośniki 50 mm z jakością dźwięku Hi Fi zapewniają odpowiednie doznania dźwiękowe.
- Słuchawki mają super miękkie nauszniki, które są wygodne nawet przy wielogodzinnych maratonach.
- Elastyczny mikrofon z redukcją szumów jest bardzo czuły i trwały.
- Wielofunkcyjny pilot na przewodzie do obsługi dźwięku i mikrofonu.
- Pasuje do większości urządzeń z portem słuchawek. Nadaje się do PS4, nowej konsoli Xbox One, telefonu komórkowego, iPhone'a, iPada, mp3, mp4. W przypadku komputera, laptopa wymagana jest przejściówka, która dołączona jest do zestawu.
- W słuchawkach zainstalowane są diody LED, które podkreślają atmosferę gry.
- Miękki oplatany kabel zapewnia długie użytkowanie a jego długość 2,2 metry pozwala na swobodne poruszanie się.


Mikrofon z redukcją szumów
Mikrofon z redukcją szumów umożliwia krystalicznie czystą komunikację z innymi graczami. Przekonasz się, że częste powtarzanie nie jest wymagane, a mikrofon jest umieszczony ergonomicznie przed ustami, nie przeszkadzając.
Niezwykle wygodne
Ich największą zaletą jest wytłumienie oraz szczelna konstrukcja sprawiająca, że żadne niepokojące dźwięki z zewnątrz nie są w stanie zakłócić naszej zabawy.
Słuchawki wykończone miękką skórą zapewniają długotrwały komfort. Przekonasz się, że możesz nosić ten zestaw przez kilka godzin bez konieczności robienia przerw.
Dopasowane do użytkownika
Regulowany pałąk sprawia, że dopasowują się do każdego rozmiaru i kształtu głowy użytkowników słuchawek.
Podświetlenie LED
Słuchawki posiadają podświetlenie LED na nausznikach co dodatkowo podkreśla atmosferę gry.
Podświetlenie mieni się kolorami RGB.
Kompatybilne z wieloma urządzeniami
Współpracują z wieloma platformami do gier np. PS4, Xbox One X / S, Nintendo Switch (Audio), Nintendo New 3DS LL (Audio) ), PSP, Windows PC, Mac OS X, komputerami, tabletami i telefonami komórkowymi.
Elastyczny mikrofon
Mikrofon wykonany ze specjalnego plastycznego tworzywa, które pozwala na idealne ustawienie położenia mikrofonu. Tak, aby nie przeszkadzał graczowi, a jednocześnie pełnił swoją funkcję.


Podłącz i używaj
Słuchawki nie wymagają instalowania dodatkowego oprogramowania i sterowników. Wystarczy je podłączyć do wybranego urządzenia i już można z nich korzystać.
Zestaw zawiera:
- Słuchawki z mikrofonem Onikuma K1 RGB
- przejściówkę do komputerów
- instrukcję w j. polskim
Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki wokółuszne |
| Marka: | Onikuma K1 RGB |
| Model: | P26 |
| Typ połączenia: | przewodowe |
| Złącze: | jack 3,5 mm, USB |
| Długość kabla: | 2,2 metry |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32Ω±15% |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Składana konstrukcja: | Nie |
| Waga: | 380 g |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |