Słuchawki gamingowe dla gracza mikrofon USB podświetlenie RGB
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Słuchawki gamingowe z mikrofonem i podświetleniem G2000
- Obok grafiki, dźwięk to jeden z najważniejszych elementów gry. Aby móc cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości, oferujemy funkcjonalne i wygodne słuchawki, które zapewnią komfort podczas długich maratonów gamingowych.
- Słuchawki pełnowymiarowe, ze względu na swoją budowę zapewniają najlepszy komfort, ponieważ małżowina uszna nie jest dociskana, lecz otoczona miękkimi nausznikami.
- Dwa 50 mm wysokotonowe głośniki dynamiczne typu driver zapewniają niezapomniane doznania.
- Regulowany mikrofon z technologią redukcji szumów CVC
- Podświetlenie LED, które można włączyć lub wyłączyć.
- Kabel o długości 220 cm w oplocie tekstylnym, który jest niezwykle trwały.
- Panel sterujący wbudowany w kabel ułatwia zarządzanie głosnością w słuchawkach oraz mikrofonem.
- Regulowany pałąk zapewnia dopasowanie do każdych rozmiarów głowy użytkownika.


Technologia redukcji szumów CVC
Dzięki zastosowanej technologii interferencji i redukcji szumów CVC (Clear Voice Capture) zapewnia czysty przekaz dźwięku, tłumienie hałasu oraz eliminuje echo.
Lekka i nowoczesna konstrukcja
Ich największą zaletą jest wytłumienie oraz szczelna konstrukcja sprawiająca, że żadne niepokojące dźwięki z zewnątrz nie są w stanie zakłócić naszej zabawy.
Ich lekka konstrukcja i regulowany pałąk z miękką poduszką sprawią, że wielogodzinna gra będzie przyjemnością.
Podświetlenie LED
Słuchawki posiadają podświetlenie LED na nausznikach i mikrofonie co dodatkowo podkreśla atmosferę gry.


Zestaw zawiera:
- słuchawki przewodowe
- przejściówkę 2x jack - 1 jack
- instrukcję w j. polskim
Dostępne kolory:
- czarno - niebieski
- czarno - czerwone


Dane techniczne
| Typ słuchawek: | Słuchawki wokółuszne |
| Marka: | G2000 |
| Model: | P26 |
| Typ połączenia: | przewodowe |
| Złącze: | USB |
| Długość kabla: | 2,2 metry |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Redukcja szumów: | Tak |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 32Ω±15% |
| Średnica przetwornika: | 50 mm |
| Składana konstrukcja: | Nie |
| Waga: | 383 g |
| Zasilanie: | DC 5V |
| Ładowarka w komplecie: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące |