Głośnik bt bezprzewodowy przenośny bluetooth z radiem piłka TTD-603
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Głośnik bezprzewodowy bluetooth przenośny TTD603
- Wyposażony jest w technologię Bluetooth 5.0, zapewniającą szybkie i stabilne bezprzewodowe połączenie.
- Za pomocą kabla AUX podłączysz go do swojego ulubionego odtwarzacz.
- Odtwarzaj nagrania również z karty microSD lub pendriva usb.
- Wbudowane radio fm - słuchaj swojej ulubionej stacji radiowej.
- Akumulator umożliwia korzystanie z głośnika w trybie bezprzewodowym przez 5h przy maksymalnej głośności.
- Po rozładowaniu akumulatora można korzystać z urządzenia podczas jego ładowania.
- Wygodny uchwyt do przenoszenia głośnika.
- Jest lekki, a jego uniwersalne rozmiary pozwolą zabrać go na spotkanie z przyjaciółmi.
- Zarządzanie głośnikiem jest niezwykle proste, służy do tego wbudowany panel sterowania.
- Możliwość podłączenia mikrofonu.
- Tryb karaoke z redukcją echa zapewnia czystą jakość głosu.
- Podświetlenie RGB, które możesz również wyłączyć.
- W zestawie jest pilot ułatwiający sterowanie głośnikiem.


Bezprzewodowy, lekki i przenośny
Niezależnie od tego, czy jesteś w garażu, parku, na podwórku, na plaży, na siłowni, na imprezie, na świeżym powietrzu, podczas uczenia, głośnik może umilać Ci te chwile. Wyposażony w akumulator umożliwia korzystanie z niego przez kilka godzin. Jednak to nie koniec, aby działał dłużej, wystarczy podłączyć go do zasilania.
Jest lekki i wyposażony w antypoślizgowy uchwyt. Bez problemu zabierzesz go na spotkanie z przyjaciółmi, piknik czy imprezę w ogrodzie.
Co najważniejsze - możesz go ładować również power bankiem.
Podświetlenie RGB
Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o doznaniach nie tylko muzycznych. Oferuje ciekawy dizajn oraz podświetlenie LED, które dodają imprezie jeszcze więcej fajnych wrażeń. Podświetlenie można wyłączyć.
Głośnik będzie świetnym prezentem dla fanów piłki nożnej ❤️
Ultra łatwe sterowanie
Sterowanie odtwarzaną muzyką możliwe jest na kilka sposobów. Za pomocą sparowanego urządzenia mobilnego, dołączonego do zestawu pilota lub panelem starowania w samym głośniku. Panel sterowania umożliwia:
- włączanie / wyłączanie odtwarzania.
- zmniejszanie / zwiększanie głośności.
- następny / poprzedni utwór.
- podłączenie mikrofonu
- ustawienie echa
- wyłączenie / włączenie głośnika.


Tryb karaoke
Śpiewanie to świetny sposób na poprawę samopoczucia oraz sposób na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi. Najważniejsza w karaoke jest świetna zabawa, niezależnie od umiejętności wokalnych.
Sam głośnik posiada możliwość podłączenia mikrofonu oraz regulacji echa, które powstaje w sytuacji zbyt bliskiej obecności głośnika i mikrofonu.
Zestaw nie zwiera mikrofonu.


Zestaw zawiera
- głośnik bezprzewodowy TTD603
- pilot zdalnego starowania
- kabel microUSB
- instrukcja obsługi
UWAGA: Nie ładuj go zasilaczem przekraczającym 5 V, ponieważ może to spowodować spalenie płyty głównej głośnika.
Dostępne kolory
- Zielony
- Niebieski



Dane techniczne
| Typ urządzenia: | Głośnik bezprzewodowy |
| Model: | TTD-603 |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary: | 20,3 x 37,5 x 23,5 cm |
| Moc: | 15W |
| Rodzaj połączenia | Bluetooth |
| Pasmo przenoszenia: | 20-20000 Hz |
| Wersja Bluetooth: | 5.0 |
| Zasięg Bluetooth: | 10 metrów |
| Radio: | TAK |
| Mikrofon w zestawie: | NIE |
| Wejście AUX: | TAK |
| Slot na kartę microSD | TAK |
| Wejście USB: | TAK |
| Obsługiwane formaty: | mp3 |
| Wbudowana bateria: | TAK |
| Pojemność baterii: | 2400 mah |
| Czas pracy: | 5-6 h |
| Karaoke: | TAK |
| Kolor: | Czarny |