Kamera samochodowa rejestrator przód tył wifi FHD z kamerą cofania A6
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Wideorejestrator samochodowy z wifi i kamerą cofania
- Urządzenie świetnie sprawdzi się jako rejestrator obrazu podczas jazdy.
- Dzięki swoim rozmiarom nie wpływa na widoczność podczas jazdy. Można je zamontować na szybie wykorzystując do tego specjalną taśmę dołączoną do zestawu.
- Kamera wyposażona w szerokokątny obiektyw, który rejestruje sytuację na drodze oraz poboczu.
- Wysokiej jakości nagrania zapewnia rozdzielczość Full HD 1080P.
- Dedykowana aplikacja zainstalowana na urządzeniu mobilnym.
- Podgląd obrazu w aplikacji lub wyświetlaczu kamery.
- Możliwość zgrania plików z kamery bezprzewodowo.
- Wyposażona jest również w funkcję trybu nocnego co znacząco wpływa na jakość widzenia.
- Nagrania zapisywane są na karcie microSD o maksymalnej pojemność 64GB.
- Asystent parkowania - pomocnicze linie po włączeniu biegu wstecznego.


Asystent parkowania
Asystent parkowania w kamerze samochodowej to technologia, która pomaga kierowcom parkować swoje pojazdy bezpieczniej i precyzyjniej. Kamer wyposażona jest w linie pomocnicze, które pomagają kierowcom w ocenie odległości i kąta skrętu kierownicy podczas parkowania. Te linie mogą być dynamiczne, co oznacza, że zmieniają się w zależności od pozycji kierownicy.
Nagrania z obu kamer
Rejestrator samochodowy A6 oferuje nagrywanie widoków z obu kamer jednocześnie. Przednia kamera samochodowa może nagrywać to, co dzieje się przed pojazdem, podczas gdy tylna kamera będzie rejestrować to, co dzieje się z tyłu. To przydatne, aby utrzymać świadomość tego, co dzieje się wokół pojazdu. W przypadku wypadku lub incydentu można uzyskać dokładniejszy obraz wydarzeń.
Podgląd obrazu i nagrań w telefonie.
Kamera wyposażona jest w moduł wifi umożliwiający połączenie jej z telefonem komórkowym lub tabletem. Po pobraniu aplikacji uzyskuje się bezpośredni dostęp do bieżącego podglądu obrazu z kamery lub nagrań zapisanych na karcie.
Możliwość przeglądania nagrań jest niezwykle przydatne. W razie kolizji gdy zachodzi potrzeba szybkiego odtworzenia nagrania ze zdarzenia wystarczy wejść w aplikację i poszukać właściwego pliku.
Aplikacja Roadcam
Aplikacja umożliwia dostęp do bieżącego podglądu obrazu z kamery oraz zapisanych nagrań i zdjęć.

Nagrywanie w pętli
Urządzenie wyposażone jest w funkcję nagrywania w pętli. Nie musisz się martwić o wolne miejsce na karcie microSD. W momencie zapełnienia karty pamięci, najstarsze nagrania zostaną zastąpione nowymi.
Wykrywanie kolizji
Precyzyjny czujnik G-Sensor służący do rejestrowania wszystkiego co dzieje się z samochodem. Nagrania rejestrowane są automatycznie, a w przypadku wykrycia niestandardowego ruchu np. uderzenia, nagrania są blokowane i nie można ich nadpisać.


Zalety kamery samochodowej A6
- Poprawa bezpieczeństwa na drodze
- Ułatwia manewry parkowania
- Bezprzewodowy podgląd nagrań poprzez sieć wifi
- Nagrywanie dowodów w przypadku wypadków drogowych
- Ochrona przed oszustwami i nieuczciwymi roszczeniami
- Uwiecznianie pięknych widoków podczas podróży
Zestaw zawiera
- Rejestrator A6
- Kamera cofania
- Przewód łączący 6metrów
- Zasilacz samochodowy
- Instrukcja obsługi

Podłączenie bezpośrednio do skrzynki z bezpiecznikami

Dane techniczne
| Model: | A6 |
| Typ kamery: | Wewnętrzna i Zewnętrzna |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary produktu: | 8,7 x 5 x 5 cm |
| Długość przewodu: | 6 metry |
| Obiektyw: | Stały |
| Wielkość przetwornika: | 1/2" |
| Rodzaj przetwornika: | CMOS |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Rozdzielczość kamery: | 2 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kąt widzenia: | 170° |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Obrót kamery: | Nie |
| Tryb nocny: | Tak |
| Podczerwień IP: | Tak |
| Balans bieli: | Tak |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Czujnik wstrząsów: | Tak |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | 64 GB |
| Aplikacja na urządzenia mobilne: | Roadcam |
| Obsługa wifi: | Tak |
| Zasilanie: | 12V 1,5A |
| Zasilacz w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.