Kamera samochodowa Android Auto 2,5K 12 cali w lusterku z trzema kamerami HZ-250
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Wideorejestrator samochodowy z kamerą cofania i kamerą wewnętrzną.
⚛️ Najważniejsze funkcje:
- Duży 12 calowy dotykowy wyświetlacz.
- Kamera samochodowa z systemem Android Auto i CarPlay.
- Lusterko wsteczne wyposażone w szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 170°. Kąt widzenia kamery cofania wynosi 140°
- Rozdzielczość 2,5K sprawi, że nagrania są wysokiej jakości.
- Kamera samochodowa z nawigacją – obsługa Google Maps, Yanosik i innych aplikacji do nawigacji samochodowej.
- Kamery wyposażone są w funkcję trybu nocnego.
- Automatyczny podgląd obrazu oraz pomocnicze linie parkingowe.
- Bezdotykowe odbieranie połączeń oraz odczytywanie wiadomości z pomocą asystenta.
- Wbudowany głośnik umożliwia prowadzenie rozmów oraz odsłuch ulubionej muzyki lub komunikatów z nawigacji GPS.
- Asystent głosowy w języku polskim - sterowanie aplikacjami za pomocą komend głosowych.
- Tryb G-Sensor uruchamia się w sytuacji kolizji lub wstrząsu i zapisuje na stałe nagrania na karcie microSD.
- Obsługa kart pamięci o maksymalnej pojemności 128G.
- Kamera samochodowa z wbudowanym zestawem głośnomówiącym i transmiterem FM.

⏩ Poznaj wybrane zalety kamery samochodowej LEMON HZ-250

✅ Integracja ze smartfonem - Android Auto & CarPlay
Android Auto i CarPlay to systemy, które umożliwiają integrację smartfona z kamerą samochodową. Pozwalają one na korzystanie z wybranych aplikacji telefonu na ekranie kamery samochodowej lub za pomocą sterowania głosowego.
Android Auto i CarPlay mogą być wykorzystywane do:
- Nawigacji: Możesz używać map Google lub Apple Maps do nawigacji, a także wyświetlać wskazówki na ekranie kamery.
- Odtwarzania muzyki: Możesz odtwarzać muzykę z telefonu, a także sterować odtwarzaniem za pomocą przycisków na kierownicy lub ekranu kamery.
- Odbierania połączeń telefonicznych: Możesz odbierać połączenia telefoniczne i rozmawiać przez zintegrowany zestaw głośnomówiący.
- Wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych: Możesz wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe za pomocą sterowania głosowego.
✅ Wysokiej jakości nagrania z trzech kamer
Doskonała rozdzielczość dla każdej kamery:
- Kamera przednia: Nagrywa w rozdzielczości 2560x1440p, zapewniając niesamowitą szczegółowość obrazu i czytelność nawet drobnych elementów, takich jak numery rejestracyjne.
- Kamera wewnętrzna: Rejestruje w rozdzielczości 1920x1080p, pozwalając na dokładne monitorowanie wnętrza pojazdu i zapewniając nadzór nad pasażerami.
- Kamera cofania: Ułatwia manewrowanie i parkowanie, wyświetlając na ekranie wyraźny obraz z tyłu pojazdu w rozdzielczości 1920x1080p.


✅ Trzy niezależne kamery - pełna personalizacja i maksymalna funkcjonalność!
Kamera LEMON HZ-250 to przełomowe urządzenie, które wyznacza nowe standardy w dziedzinie wideorejestratorów samochodowych. Innowacyjna konstrukcja z trzema niezależnymi kamerami daje użytkownikowi niezrównaną elastyczność i możliwość dostosowania systemu monitoringu do swoich indywidualnych potrzeb.
✅ Wysokiej jakości dotykowy wyświetlacz 12-calowy
Lusterko wyposażone jest w duży bo 12 calowy wyświetlacz wykonany ze szkła hartowanego 2,5D. Charakteryzuje się tym, że krawędź jest lekko zaokrąglona. Takie rozwiązanie sprawia, że ma się wrażenie, że to co widzimy na ekranie jest większe. Szkło hartowane o tym oznaczeniu jest tak profilowane, by zabezpieczać powierzchnie ekranu również w tych miejscach, gdzie ten ekran będzie lekko zaokrąglony.


✅ Pomocnicze linie parkowania
Parkowanie, zwłaszcza w ciasnych miejscach lub pod kątem, może być stresujące dla wielu kierowców. Na szczęście kamera samochodowa HZ-250 wyposażona w pomocnicze linie parkowania staje się niezwykle przydatna i ułatwia manewrowanie.
Na obrazie z kamery cofania wyświetlane są kolorowe linie, które symulują tor jazdy samochodu podczas manewrowania. Linie te dostosowują się do kąta skrętu kierownicy, pokazując kierowcy, jak samochód będzie się poruszał.
✅ Wi-Fi i zdalne połączenie
Wykorzystaj wbudowane połączenie Wi-Fi, aby szybko przesyłać nagrania wideo na swoje urządzenia mobilne. Bezprzewodowe połączenie umożliwia podgląd i pobieranie nagrań z kamery samochodowej w czasie rzeczywistym, bez konieczności korzystania z kabli.
✅ Aplikacja Roadcam
Aplikacja umożliwiająca przeglądanie nagrań z kamery bez konieczności wyciągania karty z rejestratora. Wystarczy ściągnąć nagrania na telefon za pośrednictwem wifi.


✅ Łączność bez granic: Zarządzaj systemem audio w swoim samochodzie
Funkcja transmitera FM w kamerze samochodowej LEMON HZ-250 służy do synchronizacji z samochodowym sprzętem audio. Na przykład, gdy włączysz transmiter FM w kamerze samochodowej i ustawisz częstotliwość na 100,4 i ta sama częstotliwość zostanie ustawiona w radiu samochodowym, w głośnikach samochodowych usłyszysz swoją ulubioną muzykę lub poprowadzisz rozmowę telefoniczną.
Kamera wyposażona jest również w zestaw głośnomówiący, który nie wymaga podłączenia do innego zestawu głośników.
✅ G-Sensor - czujnik wstrząsów
Urządzenie wyposażone jest w czujnik przeciążenia. Samo potrafi wykryć, że doszło do kolizji lub wypadku i zabezpieczy nagranie 30 sekund przed zdarzeniem i 30 sekund po zdarzeniu.
Kamera samochodowa z g-sensor nie nadpisze na nich kolejnych plików. Mogą one być usunięte poprzez formatowanie karty lub ręczne usunięcie. Ważną funkcją g-sensora w kamerze samochodowej jest zabezpieczenie nagrania przed skasowaniem.


✅ Różne opcje podglądu obrazu
Zyskaj pełną kontrolę nad tym, co dzieje się wokół Twojego pojazdu dzięki różnym opcjom podglądu w kamerze LEMON HZ-250. Wyświetlaj obraz z jednej, dwóch kamer lub w trybie lustrzanym, dostosowując widok do swoich potrzeb. Szybka i prosta zmiana widoku jednym ruchem palca zapewnia intuicyjną obsługę i komfort użytkowania.
✅ Nagrywanie w pętli
Dzięki nagrywaniu w pętli nie musisz stale martwić się o miejsce na karcie. W przypadku zapełnienia karty pamięci, najstarsze nagrania zostaną zastąpione nowym plikiem z nagraniem.
Długość pliku z nagraniem uzależniona jest od indywidualnych ustawień.
✅ Automatyczne rozpoczęcie nagrywania
Nagrywanie rozpoczyna się z chwilą uruchomienia pojazdu. Nie musisz ręcznie włączać urządzenia ani za każdym razem regulować ustawienia.

⏩Sprawdź zawartość zestawu

Zestaw zawiera
- lusterko wsteczne HZ-250 2,5K
- kamera przednia Full HD
- kamera wewnętrzna Full HD
- kamera cofania Full HD
- kabel 6 m do podłączenia kamery cofania
- gumki mocujące
- zasilacz USB-C
Dane techniczne
| Model: | HZ-250 |
| Typ kamery: | Wewnętrzna i Zewnętrzna |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary produktu: | 29x 7,2 x 1 cm |
| Długość przewodu: | 6 metrów |
| Obiektyw: | Stały |
| Wielkość przetwornika: | 1/2" |
| Rodzaj przetwornika: | SONY IMX335 |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak - dotykowy |
| Przekątna wyświetlacza: | 12" |
| Rozdzielczość kamery: | 2,5K |
| Rozdzielczość: | 2560x1440 |
| Kąt widzenia: | 170° |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Obrót kamery: | Nie |
| Tryb nocny: | Tak |
| Podczerwień IP: | Nie |
| Balans bieli: | Tak |
| Detekcja ruchu: | Nie |
| Czujnik wstrząsów: | Nie |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | 128 GB |
| Aplikacja na urządzenia mobilne: | TAK |
| Kodowanie obrazu: | H.264 |
| Kodowanie audio: | G.711 |
| Obsługa wifi: | Tak |
| Zasilanie: | 12-24V |
| Zasilacz w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Bezpieczeństwo
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
- Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
- Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.