Kamera samochodowa wifi FHD wideorejestrator microSD V2
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Wideorejestrator samochodowy z modułem wifi
- Urządzenie świetnie sprawdzi się jako rejestrator obrazu podczas jazdy.
- Jest niezwykle proste w obsłudze.
- Dzięki swoim rozmiarom nie wpływa na widoczność podczas jazdy. Można je zamontować na szybie wykorzystując do tego specjalną taśmę dołączoną do zestawu.
- Kamera wyposażona w szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 140 st., który rejestruje sytuację na drodze oraz poboczu.
- Wysokiej jakości nagrania zapewnia rozdzielczość Full HD 1080P oraz szeroka przesłona obiektywu f2.0, która świetnie sprawdza się w nocy.
- Dedykowana aplikacja zainstalowana na urządzeniu mobilnym, umożliwia bieżący podgląd obrazu z kamery, odtwarzanie zapisanych nagrań.
- Podgląd obrazu i nagrań możliwy jest dzięki zainstalowanemu w kamerze modułowi wifi.
- Możliwość zgrania plików z kamery bezprzewodowo, bez konieczności wyjmowania karty microSD lub podłączania rejestratora jazdy do komputera.
- Wyposażona jest również w funkcję trybu nocnego co znacząco wpływa na jakość widzenia.
- Nagrania zapisywane są na karcie microSD o maksymalnej pojemność 64GB.
- Urządzenie włącza się automatycznie tuż po przekręceniu kluczyka w stacyjce.
- Bezpośrednie podłączenie do ładowarki w gnieździe zapalniczki zapewnia końcówka USB.



Podgląd obrazu i nagrań w telefonie.
Kamera wyposażona jest w moduł wifi umożliwiający połączenie jej z telefonem komórkowym lub tabletem. Po pobraniu aplikacji uzyskuje się bezpośredni dostęp do bieżącego podglądu obrazu z kamery lub nagrań zapisanych na karcie.
Możliwość przeglądania nagrań jest niezwykle przydatne. W razie kolizji gdy zachodzi potrzeba szybkiego odtworzenia nagrania ze zdarzenia wystarczy wejść w aplikację i poszukać właściwego pliku.
Aplikacja Waycam
Aplikacja umożliwia dostęp do bieżącego podglądu obrazu z kamery oraz zapisanych nagrań i zdjęć.

Nagrywanie w pętli
Urządzenie wyposażone jest w funkcję nagrywania w pętli. Nie musisz się martwić o wolne miejsce na karcie microSD. W momencie zapełnienia karty pamięci, najstarsze nagrania zostaną zastąpione nowymi.
Wykrywanie kolizji
Precyzyjny czujnik G-Sensor służący do rejestrowania wszystkiego co dzieje się z samochodem. Nagrania rejestrowane są automatycznie, a w przypadku wykrycia niestandardowego ruchu np. uderzenia, nagrania są blokowane i nie można ich nadpisać.


Podłączenie pod ładowarkę samochodową
Kamerę podłącza się bezpośrednio ładowarki samochodowej w gnieździe zapalniczki.
Dane techniczne
| Model: | V2 |
| Typ kamery: | Wewnętrzna |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary produktu: | 7,5 x 7 x 4 cm |
| Długość przewodu: | 3 metry |
| Obiektyw: | Stały |
| Wielkość przetwornika: | 1/2" |
| Rodzaj przetwornika: | CMOS |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Przekątna wyświetlacza: | BRAK DANYCH |
| Rozdzielczość kamery: | 2 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Kąt widzenia: | 140° |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Obrót kamery: | Nie |
| Tryb nocny: | Tak |
| Podczerwień IP: | Tak |
| Balans bieli: | Tak |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Czujnik wstrząsów: | Tak |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | 32 GB |
| Aplikacja na urządzenia mobilne: | TGCam |
| Kodowanie obrazu: | avi |
| Kodowanie audio: | G.711 |
| Obsługa wifi: | Tak |
| Zasilanie: | 12V 1,5A |
| Zasilacz w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |