Wideorejestrator samochodowy FHD 1080p dwie kamery FJCD001
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Wideorejestrator samochodowy z kamerą wewnętrzną 360°
- Urządzenie wyposażone jest w dwie kamery. Przednią, przeznaczoną do rejestracji obrazu podczas jazdy oraz wewnętrzna z możliwością obrotu aż o 360°, która świetnie sprawdzi się w monitorowaniu wnętrza samochodu.
- Wysokiej jakości nagrania zapewnia rozdzielczość Full HD 1080P.
- 3 calowy wyświetlacz umożliwia bieżący podgląd widoku z kamery oraz przeglądanie nagrań i zdjęć.
- Doskonałe widzenie w nocy i w dzień.
- Kamera z możliwością regulacji o 360° wyposażona jest w diody LED zapewniające lepszą widoczność w przypadku słabego oświetlenia wewnątrz samochodu.
- Szerokokątny obiektyw 170° obejmuje swoim zasięgiem sytuację na drodze oraz poboczach.
- Nagrywanie w pętli pozwala na ciągłe zapisywanie nagrań bez względu na to jaką mamy pojemność karty.
- Czujnik G-Sensor wykrywający wstrząsy automatycznie blokuje nagranie przed nadpisaniem. W każdej chwili możesz wrócić i jeszcze raz obejrzeć zablokowane nagrania.
- Funkcja detekcji ruchu sprawdza się w trybie parkingowym.
- Niewielkie rozmiary urządzenia nie wpływają na widoczność podczas jazdy.
- Łatwe mocowanie i ściąganie za pomocą uchwytu ze specjalną taśmą. Możliwość montażu na pulpicie lub na szybie.
- Kamera wewnętrzna jest ściągana, w każdej chwili możesz ją odczepić od rejestratora.


Rejestrator jazdy i kamera 360°
Urządzenie wyposażone jest w dwie kamery. Jedna z nich pełni funkcje tradycyjnego rejestratora obrazu podczas jazdy samochodem natomiast druga idealnie sprawdzi się jako wewnętrzny monitoring.
Wewnętrzną kamerę można regulować w przód, tył, w prawo i lewo. Dzięki czemu możliwe jest jej optymalne ustawienie. Dodatkowo wyposażona jest w diody LED doświetlające obraz z kamery jeśli wewnątrz pojazdu jest zbyt ciemno.
Obraz zapisywany jest na kartę z obu kamer.
Nagrywanie w pętli
Ta funkcja jest niezwykle przydatna. Nieważne jakiej pojemności kartę zainstalujesz w urządzeniu, zawszę znajdzie się na niej miejsce na kolejny plik z nagraniem. Dzięki nagrywaniu w pętli w momencie wykorzystania całej wolnej pamięci na karcie, nadpisany zostanie najstarszy plik. Pomijane będą jedynie pliki zablokowane przez czujnik ruchu lub G-Sensor.
Czujnik ruchu
Czujnik pełniący funkcję asystenta parkowania. Jeśli kamera wykryje ruch lub wstrząs w trybie parkingowym, urządzenie automatycznie uruchomi funkcję nagrywania i zablokuje nagranie.
G-Sensor
Rejestrator wyposażony jest w czujnik przeciążenia. Po wykryciu wstrząsu, na przykład po zderzeniu, kamera automatycznie blokuje plik z nagraniem. Plik ten nie zostanie nadpisany, więc będzie można go odtworzyć w odpowiednim momencie.


Zestaw zawiera:
- rejestrator
- kamera 360°
- ładowarka samochodowa
- uchwyt z taśmą
- instrukcja obsługi
Dane techniczne
| Model: | FJCD001 |
| Typ kamery: | Wewnętrzna |
| Producent: | Lemon Planet |
| Wymiary produktu: | 12,5 x 6 x 5 cm |
| Długość przewodu: | 3,3 metry |
| Obiektyw: | Stały |
| Wielkość przetwornika: | 1/2" |
| Rodzaj przetwornika: | CMOS |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Przekątna wyświetlacza: | 3" |
| Rozdzielczość kamery: | 2 mpx |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080, 1280 x 720 |
| Kąt widzenia: | 170°, 140° |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Obrót kamery: | Nie |
| Tryb nocny: | Tak |
| Podczerwień IP: | Tak |
| Balans bieli: | Tak |
| Detekcja ruchu: | Tak |
| Czujnik wstrząsów: | Tak |
| Wbudowany głośnik: | Tak |
| Wbudowany mikrofon: | Tak |
| Obsługa kart pamięci: | 64 GB |
| Aplikacja na urządzenia mobilne: | Nie |
| Kodowanie obrazu: | H.264 |
| Kodowanie audio: | G.711 |
| Obsługa wifi: | Nie |
| Zasilanie: | 5V 1,5 A |
| Zasilacz w komplecie: | Tak |
| Gwarancja: | 24 miesiące |