Lampa solarna latarnia ogrodowa gruntowa płomień LED
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Lampa solarna z czujnikiem zmierzchu
- Piękny efekt imitacji płomienia, który wprawia w przyjemny nastrój
- Wyposażona w mocne i wytrzymałe diody LED o długiej żywotności
- Wbudowany włączniki i wyłącznik, dzięki któremu można ręcznie ustawiać działanie lampy
- Czujnik zmierzchu – lampa w dzień się ładuje a po zajściu słońca uruchamia się automatycznie
- Długi czasem świecenia, aż do 8 godzin na pełnej baterii
- Wysokim stopniem szczelności IP65, dzięki czemu lampa jest odporna na warunki pogodowe i czynniki zewnętrzne
- Dostępny kolor: czarny


Lampa solarna z imitacją płomienia
Gruntowa lampa solarna z imitacją płomienia to rodzaj oświetlenia zasilanego energią słoneczną, której główną cechą charakterystyczną jest realizm w imitacji płomienia. Takie lampy są idealne do dekoracji ogrodu, tarasu lub podjazdu.
Lampa składa się z kilku podstawowych elementów. Pierwszym z nich jest moduł solarny, który umieszczony jest na górze lampy i służy do zbierania energii słonecznej w ciągu dnia. Następnie, ta energia jest magazynowana w baterii, która zasila lampę w nocy.
Wewnątrz lampy znajduje się dioda LED, która generuje ciepłe, miękkie światło o barwie przypominającej płomień. Ta funkcja jest osiągnięta poprzez zastosowanie specjalnego układu elektronicznego, który umożliwia płynną zmianę intensywności i koloru światła.
Czujnik zmierzchu w pochodni
Lampa solarna z imitacją płomienia ma też wbudowany czujnik zmierzchu, który włącza ją automatycznie po zmroku i wyłącza o świcie. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o włączaniu i wyłączaniu lampy.
Sprawdzi się w każdych warunkach
Cała konstrukcja lampy wykonana jest z trwałych i odpornej na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu jest odporna na deszcz, śnieg i silny wiatr. Gruntowa konstrukcja lampy pozwala na stabilne umieszczenie jej w ziemi.


Zestaw zawiera
- lampa solarna
- elementy do montażu
- instrukcja obsługi.
- Wymiary lampy po złożeniu: 58 cm x 10 cm


Dane techniczne
| Rodzaj: | Lampa solarna |
| Zasilanie: | solarne |
| Akumulator: | 2200 mAh |
| Moc strumienia: | 35 lm |
| Wymiary lampy: | 10 cm x 10 cm x 58 cm |
| Waga: | 0,17 |
| Źródło światła: | LED |
| Kolor światła: | żółty, płomień |
| Kąt strumienia światła: | 306 ° |
| Czas świecenia: | 6-8 h |
| Czas ładowania: | 8 h |
| Zywotność: | 50000 h |
| Wyłącznik manualny: | TAK |
| Czujnik zmierzchu: | TAK |
| Kolor: | Czarny |