Mocna lampa solarna zewnętrzna uliczna LED COB 5 metrów
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Zewnętrzna lampa solarna z czujnikiem zmierzchu
- Odporna na warunki atmosferyczne.
- Odległość działania: 3-7 metrów.
- Wyposażona w mocne i wytrzymałe diody LED COB o długiej żywotności.
- Mocne światło z możliwością regulacji - dwa poziomy jasności.
- Czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu.
- Akumulatory typu 18650 o pojemności 1600 mAh.
- Panel solarny z przewodem 5 metrowym.
- Dwa sposoby montażu panelu solarnego, na lampie lub w wybranym miejscu.
- W zestawie jest również pilot, którym ustawisz oświetleniem.
- Wbudowany włączniki i wyłącznik, dzięki któremu można ręcznie ustawiać działanie lampy.
- Czujnik zmierzchu – lampa w dzień się ładuje a po zajściu słońca uruchamia się automatycznie lub po wykryciu ruchu.
- Dostępny kolor: czarny


Doskonałe oświetlenie dla Twojego otoczenia
Mocna lampa solarna uliczna z czujnikiem ruchu oraz czujnikiem zmierzchu to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują skutecznego i energooszczędnego oświetlenia swojego otoczenia. Ta lampa zapewnia wyjątkową jasność i trwałość dzięki diodom COB LED.
Moc diod COB LED zapewnia wyjątkową jasność i szerokie pokrycie światłem. Dzięki temu lampa solarna uliczna oświetli nawet duże obszary, zapewniając światło o wysokiej jakości i zwiększając widoczność wokół.
Sprawdzi się w każdych warunkach
Cała konstrukcja lampy wykonana jest z trwałych i odpornej na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu jest odporna na deszcz, śnieg i silny wiatr.
Czujnik zmierzchu oraz czujnik ruchu
Dzięki zaawansowanym czujnikom, lampa solarna uliczna automatycznie włącza się po zmroku, co zapewnia oszczędność energii i wygodę użytkowania. Dodatkowo, wbudowany czujnik ruchu sprawia, że lampa reaguje na ruch w swoim zasięgu, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i oświetlenie w momencie wykrycia osoby lub pojazdu.
Tryby świecenia lampy solarnej
- Po wykryciu ruchu włącza się i świeci przez 15 sekund, następnie gaśnie
- Po wykryciu zmierzchu lampa zapala się i świeci z 30% mocy, po wykryciu ruchu zapala się i świeci ze 100% mocy przez 15 sekund, następnie wraca do 30% mocy
- Po wykryciu zmierzchu lampa pali się ze 100% mocy.



Zestaw zawiera
- lampa solarna
- elementy do montażu
- panel solarny z przewodem 5 metrowym
- pilot
- instrukcja obsługi.
Wymiary lampy: 22,5 x 22,5 cm
Wymiary panelu solarnego: 10 x 15 cm
Długość uchwytu: 14 cm.


Dane techniczne
| Rodzaj: | Lampa solarna |
| Model: | SOL-55 |
| Zasilanie: | solarne |
| Akumulator: | 2 x 800 mAh |
| Moc strumienia: | 1000 lm |
| Wymiary lampy: | 22,5 cm x 38 cm |
| Waga: | 0,8 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasięg światła: | 7 metrów |
| Kolor światła: | biały zimny |
| Czas ładowania: | 8 h |
| Zywotność: | 50000 h |
| Wyłącznik manualny: | TAK |
| Czujnik ruchu | TAK |
| Czujnik zmierzchu: | TAK |
| Kolor: | Czarny |