Lampa solarna zewnętrzna z czujnikiem ruchu i zmierzchu
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Opis
Ścienna zewnętrzna lampa solarna z czujnikiem ruchu
- Wyposażona w mocne i wytrzymałe diody LED COB o długiej żywotności.
- Odporna na warunki atmosferyczne.
- Odległość działania: 5 metrów.
- Mocne światło z możliwością regulacji - dwa poziomy jasności.
- Czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu.
- Bateria litowa, 3,7 V, o pojemności 1200mAh
- Panel solarny z przewodem 5 metrowym.
- W zestawie jest również pilot, którym ustawisz oświetleniem.
- Wbudowany włączniki i wyłącznik, dzięki któremu można ręcznie ustawiać działanie lampy.
- Czujnik zmierzchu – lampa w dzień się ładuje a po zajściu słońca uruchamia się automatycznie lub po wykryciu ruchu.
- Dostępny kolor: czarny


Wygodne i funkcjonalne oświetlenie
Ścienna lampa z czujnikiem ruchu to praktyczne rozwiązanie, które zapewnia wygodne i efektywne oświetlenie w różnych przestrzeniach. Ta lampa jest idealna dla osób poszukujących funkcjonalnego oświetlenia, które reaguje na ruch.
Moc diod COB LED zapewnia wyjątkową jasność i szerokie pokrycie światłem. Dzięki temu lampa solarna oświetli nawet duże obszary, zapewniając światło o wysokiej jakości i zwiększając widoczność wokół.
Sprawdzi się w każdych warunkach
Cała konstrukcja lampy wykonana jest z trwałych i odpornej na warunki atmosferyczne materiałów, dzięki czemu jest odporna na deszcz, śnieg i silny wiatr. Gruntowa konstrukcja lampy pozwala na stabilne umieszczenie jej w ziemi.
Czujnik zmierzchu oraz czujnik ruchu
Dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, lampa automatycznie włącza się w momencie wykrycia ruchu w swoim zasięgu. Jest to szczególnie przydatne, gdy potrzebujesz oświetlenia na korytarzach, schodach, w holu czy garażu. Nie musisz już szukać włącznika w ciemnościach - lampa załączy się automatycznie, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo.
Ta ścienna lampa oferuje również czujnik zmierzchu, który umożliwia automatyczne włączanie się lampy po zmroku.
Tryby świecenia lampy solarnej
- Po wykryciu ruchu włącza się i świeci przez 20 sekund, następnie gaśnie
- Po wykryciu zmierzchu lampa zapala się i świeci z 20% mocy, po wykryciu ruchu zapala się i świeci ze 100% mocy przez 15 sekund, następnie wraca do 20% mocy
- Po wykryciu zmierzchu lampa pali się ze 100% mocy.



Zestaw zawiera
- lampa solarna
- elementy do montażu
- panel solarny z przewodem 5 metrowym
- pilot
- instrukcja obsługi.
Wymiary lampy: 13,5 x 15 cm
Wymiary panelu solarnego: 11,4 x 12,9 cm.


Dane techniczne
| Rodzaj: | Lampa solarna |
| Model: | SOL-55 |
| Zasilanie: | solarne |
| Akumulator: | 1200 mAh |
| Moc strumienia: | 250 lm |
| Wymiary lampy: | 13,5 x 15 cm |
| Waga: | 0,45 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasięg światła: | 2-5 metrów |
| Kolor światła: | biały neutralny |
| Kąt strumienia światła: | 120 ° |
| Czas świecenia: | 8-12h |
| Czas ładowania: | 8 h |
| Zywotność: | 50000 h |
| Wyłącznik manualny: | TAK |
| Czujnik ruchu | TAK |
| Czujnik zmierzchu: | TAK |
| Kolor: | Czarny |